Stamper Head 4cm from BPS

Witam po kolejnej krótkiej przerwie, mam nadzieję, ostatniej! :)
Dziś zapraszam na recenzję gumy do dużego stempla od Born Pretty Store.

***
Hello after another short breake, I hope it was a last one! :)
Today I will review 4cm stamper head from Born Pretty Store.Po wyjęciu z opakowania guma niestety odbijała tak sobie. Jako pierwszy w ruch poszedł aceton. Pomagał, ale tylko na kilka odbić, co rusz musiałam ponownie go przemywać. Zdecydowałam się na zmatowienie gumy blokiem polerskim, to było bardzo dobre rozwiązanie. Stempel po tym zabiegu odbijał idealnie! :)
Jeśli chodzi o sam manicure, jako bazę stworzyłam kanapkę z wykorzystaniem własnej roboty tinta oraz glitterowego topu Sally Hansen 401 Perky Pink. Czarnym lakierem do stempeli od Colour Alike odbiłam wzór z płytki hehe 035.

***

Stamper at start didnt work well. It was hard to pick up whole design from plate. First I try to clean it with aceton, it help but I had to do it again, and again. I decide to matte it with polishing block, that was a good move! Now stamper head work really well :)
The base for stamping is maked with sandwich, I use home made trnasparent red polish and glitter from Sally Hansen 401 Perky Pink. I stamp the design from hehe 035 with black nail polish from Colour Alike.Przepraszam za moje bardzo krótkie paznokcie, już zdążyły nieco odrosnąć, a więc w kolejnych postach nie będę Was już nimi męczyć :)
Jeśli spodobała Wam się duża guma do stempla, możecie zakupić ją TUTAJ.
Lubicie te duże stemple? Ja mimo wszystko wciąż sięgam po rozmiar średni, to chyba kwestia przyzwyczajenia :)

***

I'm sorry for my really short nails, now they are a little bit longer, so in other posts I will not bother you with them :)
If you like this big stamper head you can buy it HERE.
Do you like it? I'm still going back for my favorite normal size stamper, I think it is a matter of habit.
 Best regards,

10 comments:

 1. Śliczna baza pod zdobienie <3 Wzór jakoś mnie nie ujął.

  ReplyDelete
 2. Jestem zachwycona bazą pod to zdobienie! :) A wzór jest dziwny, trochę jak pęknięcia albo gałęzie :D A stempel jest taaaki wielki!

  ReplyDelete
 3. Świetne! Śliczny kolorek pod stemplem ;))

  ReplyDelete
 4. Wzór noo..taki sobie (może temu mniej mi się podoba, bo na paznokciach przypomina mi pająki, których się boję ;) hehe, za to baza świetna ! Miałam ochotę na taki duży stempel i czekam już na swoją przesyłkę od bps ;)

  ReplyDelete
 5. niedawno weszłam w posiadanie płytki z tym wzorem i szukam na niego pomysłu ;p mam ten stempel ale z przezroczystą gumą i działa po potraktowaniu acetonem :D zdobienie mi się podoba!

  ReplyDelete
 6. Also short nails are beautiful, the only problem is that it's so difficult to draw on them because there is not enough "canvas".. :-) Nice manicure, perfect stamping! :-)
  What kind of polishing block did you use for preparing the stamper before stamping, some kind of nail file? How do you pick up the image from the stamping plate, with a rolling motion? And, how do you transfer the image on your nails, with rolling motion or pressing your nail into the stamper?
  I got this kind of stamper head (the colour is red, but I think that it's the same thing) and also I experience some problems with picking up the images from the stamping plate...

  ReplyDelete
 7. ja miałam taki sam problem z czerwoną gumą z BPS, ale po spolerowaniu działa jak należy. a co ciekawe - ich niebieska guma odbija idealnie od samego początku ;) bardzo mi się podoba ten wzór stempla, całość wygląda super!

  ReplyDelete

Bardzo dziękuję za każdy jeden komentarz.
Zawsze przyprawiają mnie one o uśmiech na twarzy :)

Komentarze zawierające reklamy będą usuwane.