Projekt Tęcza - Zielony





Jak zwykle zaczynamy od ogłoszenia wyników koloru żółtego...
Zwycięzcą jest


Gratulacje! Twoja praca trafi do galerii odraz otrzymujesz 1 los.
Na drugim miejscu znalazła się Marlenails a na trzecim Nail-Art Addict :)


Zapraszam do głosowania w tygodniu zielonym - 2 głosy pamiętajcie ;)














druga praca





druga praca















druga praca
















Jak zwykle wybór za pewne będzie nie łatwy :)


Pozdrawiam,



60 comments:

  1. Głosuje na Malini S. oraz Madeleine :)

    ReplyDelete
  2. thecieniu i Nail-Art Addict

    Moje niebieskie już są :>

    ReplyDelete
  3. Głosuję na Chilli i Złotą Pigmejkę


    2 ostatnie prace są niebieskie, a nie zielone :)

    ReplyDelete
    Replies
    1. moja jest zielona :-(, ale w sztucznym świetle zachodzi na niebiesko niestety

      Delete
    2. a ja swoje niebieskie chyba za wcześnie dodałam :D

      Delete
    3. usunę Twój niebieski z tej galerii ^^ przepraszam jestem zakręcona i nie doczytałam :(

      Delete
  4. Ale się cieszę! :) Głosuję na Malini S i Daguszka :D

    ReplyDelete
  5. World of Nails i Madeleine

    ReplyDelete
  6. Dla mnie wygrywa World of nails - najsubtelniejszy projekt

    ReplyDelete
  7. Mogę jeszcze dorzucić swoją pracę ? Miałam koszmarnie zalatany tydzień i dopiero teraz znalazłam chwilkę by się tym zająć. ładnie proszę :)

    http://lusia22.blogspot.com/2013/09/projekt-tecza-tydzien-zielony.html a tutaj link :)

    ReplyDelete
  8. Daguszka i World of Nails

    ReplyDelete
  9. Głosuję na : thecieniu oraz thecieniu

    ReplyDelete
  10. Chilli i Olaa, ale niebieskie prace powinny wylecieć..

    ReplyDelete
  11. Chilli zdecydowanie.

    Co do tych farbek-chodzi takie najzwyklejsze, akrylowe jakie dostanę w sklepie papierniczym czy jakieś bardziej profesjonalne?:)

    ReplyDelete
  12. Chilli - mistrzostwo świata! i Złota Pigmejka :)

    ReplyDelete
  13. World of Nails oraz chilli

    ReplyDelete
  14. dziękuję za głosy :)
    mój głos: jolkag78, prosto i ładnie ;)

    ReplyDelete

Bardzo dziękuję za każdy jeden komentarz.
Zawsze przyprawiają mnie one o uśmiech na twarzy :)

Komentarze zawierające reklamy będą usuwane.